KONST / Litografier / Färglitografi 13374624
nr 1337 4624
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 108/310, daterad -61. Motivet: 48x38 ca
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:08:05
13/7 10:47:30
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér